MerkModelVanVoorMaatAfmontageFoto
Bianchi Intrepida € 2099,00 € 1849,00 54 cm

Shimano Ultegra

Carbon frame en vork  2x11 speed

bianchiintrepida
Bianchi Impulso € 1499,00  € 1349,00  57cm

Shimano 105 compact

Alu. frame en carbon vork

bianchi (2)
Bianchi Infinito CV € 3999,00 € 3499,00 55 cm

Shimano Ultegra

Carbon frame en vork

bianchiinfinitocv1609
Bianchi  Intenso  € 2699,00 € 2399,00 57 cm

Shimano Ultegra

Carbon frame en vork

bianchiintenso1609
Bianchi Oltre XR2 € 4999,00 € 4299,00 55 cm

Shimano Ultegra

Carbon frame (895 gram) en vork

Bianchi  Via Virone 7 € 999,00 € 899,00 57 cm

Shimano Sora

Alu. frame en carbon vork

bianchiviavirone71609
Bianchi Via Virone 7 € 1249,00  €1099,00  55 cm

 Tiagra 2 x10

Alu. frame en carbon vork

bianchi (1)
Bianchi  Via Virone 7 € 1299,00 € 1149,00 55 cm

Shimano 105

Alu. frame en carbon vork

bianchiviavirone721609
Giant TCR Advanced 2 € 1749,00 € 1299,00 M/L Shimano 105 P1050098
Sensa  Calabria € 2898,00 € 2499,00 55 cm Shimano Ultegra 11-speed sensacalabria1609
Sensa Emilia WFG Lite Alloy € 975,00 € 849,00 51 cm Shimano Tiagra Triple 10-speed sensaemilia1
Sensa Emilia WFG Lite Alloy € 1199,00 € 1049,00 54 cm Shimano 105 Compact 11-speed  sensaemilia2
Sensa Guilia Carbon € 2599,00 € 1999,00 53 cm Campagnolo Athena Triple
Sensa Lombardia € 1699,00 € 1399,00 55 cm Shimano 105 compact 11-speed sensalombardia2
Sensa Prima € 529,00 € 479,00 51 cm Shimano Tourney  sensaprima
Sensa  Romagna € 999,00 € 899,00 52 cm Shimano Tiagra sensaromagna21609
Sensa Romagna € 1099,00 € 969,00 56 en 54 cm Shimano 105 sensaromagna1609
Sensa Trentino Endura € 1849,00 € 1599,00 56 cm Shimano 105 compact 11-speed sensatrentinoendura
Sensa  Trentino SL € 1375,00 € 1199,00 56 cm Shimano 105 compact 11-speed sensatrentinosl1609
Sensa Trentino SL € 1699,00 € 1449,00 56 cm Shimano Ultegra compact 11-speed sensatrentinosl
Sensa Umbria € 799,00 € 729,00 56 cm Shimano Sora  sensaumbria
Sensa  Umbria € 849,00 € 749,00 58 cm

Shimano Sora compact

Alu. frame en carbon vork

sensaumbria1609
Trek Emonda 5 € 1999,00 € 1699,00 56 cm Shimano Ultegra
Trek Emonda € 1499,00 € 1349,00 56 cm Shimano 105 compact trekemonda
Trek Emonda ALR € 1899,00 € 1649,00 60 cm Shimano Ultegra Compact 11-speed  trekemondaalr
Trek Emonda SL € 2499,00 € 2199,00 56 cm Shimano Ultegra Compact 10-speed  trekemondasl
Trek Lexa € 849,00 € 749,00 54 cm Shimano Sora Compact 9-speed  treklexa

 

Stadsfietsen Pagina 1
Mountainbikes Pagina 1
Racefietsen Pagina 1
Hybride Fietsen Pagina 1
Fitnessbikes Pagina 1
Elektrische Fietsen Pagina 1
Schoenen en Kleding Pagina 1
Occasions Pagina 1